Saistītie raksti

Atnāc, atbrauc, atlido, lai satiktos Apes pilsētas svētkos 20., 21., 22. augustā

Print Friendly, PDF & Email

Aicinām satikties Apes pilsētas svētkos no 20. līdz  22. augustam, lai baudītu Apes nesteidzīgo mieru, klusumu, darbīgo cilvēku veikumu!

20.augustā, piektdien, Apes Svētā Mateja ev. lut. baznīcā, pirms Apes pilsētas svētku notikumiem, pabūsim klusumā, domās par mūsu pilsētu un cilvēkiem.

Vakarā, mazpilsētas rosīgajā centrā, satiksimies mūzikā ar Maestro Raimonda Paula dziesmām, kur muzicēs Apes tautas nama amatiermākslas kolektīvi – jauktais koris, vokālie ansambļi, deju kolektīvi, solisti, pavadošā grupa,  īpašais viesis Zigfrīds Muktupāvels. Savukārt naksnīgo mūziku baudīsim ar Santu Sāri, Ģirtu Ripu un Mārci Kalniņu.

21.augustā, sestdien, svētkus “ierūcināsim” ar velo, moto un auto parādi. Aicinām ģimenes un ikvienu interesentu piedalīties kopīgā braucienā pa pilsētas ielām ar savu dzelzs rumaku, šperriņu, velosipēdu, jo mums patiešām ir ko rādīt! Šoreiz būsim vēl jaudīgāki!

Apes centrā Smiltenes novada pašvaldības priekšsēdētājs Edgars Avotiņš sveiks pilsētiņas iedzīvotājus un viesus svētkos un godinās Apes, Gaujienas, Trapenes un Virešu jaundzimušos novadniekus.

Arī šajā gadā tiek domāts par saistošām aktivitātēm visām paaudzēm, ko paspilgtinās  muzikālais noformējums ar dj Lustix. Jau no plkst. 8.30 tiksimies mājražotāju un amatnieku tirdziņā Ganību ielā, lai mierīgā gaisotnē andelētos visas dienas garumā. Volejbola laukumos norisināsies svētku volejbola spēles, Apes bērnu rotaļu laukumā un tautas nama stāvlaukumā baudīsim sajūtu taku ar sportiskām aktivitātēm ģimenēm un bērniem, kā arī, sacentīsimies par Latvijas spēcīgāko mazo pilsētu. Elīnas Zālītes memoriālajā mājā ģimenes ar bērniem aicināti iepazīt 12 putnu stāstus, savukārt pārējie interesenti laipni lūgti izzināt Dižgaru ceļu. Iepazīsim Apes ielu stāstus, dodoties nesteidzīgā pastaigā pa vēsturisko Pasta ielu un noslēpumaino Parka ielu. Bet raitākā izbraucienā ar bānīti nokļūsim Mājas kafejnīcās. Visu dienu būs iespēja apmeklēt un baudīt trīs vietējās Mājas kafejnīcas, ar īpašiem, tikai robežpilsētai raksturīgiem ēdieniem. Savukārt erudīti tiksies spēlē “Prāta laboratorija”.

Pēcpusdienā un vakarā ikvienu svētku ciemiņu uz Pasta ielas un Skolas ielas pārsteigs izgaismotas ēkas un noskaņu mūzikas performances ar Arni Grapu, Jolantu Gulbi-Pašvekiču un Kristianu Kristapu Vanadziņu.

Vakarā pilsētas centru piepildīs nebijis muzikāls pikniks ar grupu “Apvedceļš” un zemenēm.

22.augustā, svētdien, dosimies apciemot tuviniekus mūsu kapsētās, kā ierasts plkst. 12.00 Meža kapos, plkst. 14.00 Apes pilsētas kapos.

Atnāc, atbrauc, atlido, lai satiktos Apē!

Svētku norises notiks, ievērojot valstī spēkā esošos ierobežojumus Covid-19 izplatīšanās novēršanai. Par svētku norisi, pasākumu apmeklēšanas noteikumiem, aicinām sekot līdz Apes tautas nama facebook profilā un http://www.apesnovads.lv .

Vairāk informācijas, zvanot Apes tautas nama vadītājai Ilvai Sārei, tālrunis: 27823322 vai rakstot: [email protected]

Apes pilsētas svētku darba grupas vārdā, Ilze Ērmane

Pilsētas svētku afiša, PDF

Informācijai!
Svētki tiek organizēti, lai būtu pieejami un baudāmi visiem, bet ar noteikumiem.
Piektdienas vakara koncertam un sestdienas dejošanai – zaļā un dzeltenā zona, kurā ieeja ar Covid- 19 sertifikātiem, un testiem vai apliecinājumu par pārslimošanu.
Ieeja uz piektdienas vakara koncertu no plkst.19.30
Ieeja uz dejošanu sestdien no plkst.19.00
Atceries paņemt līdz sertifikātu, testa rezultātu un ID karti vai pasi.
Ņem līdz savu segu vai krēslu, piknika grozu un neaizmirsti mīlestību un sapratni.

Apes pilsētas svētku norises vieta būs Apes pilsētas centrs.
Lai tiktu nodrošināta kārtība un drošība svētku laikā no 20.augusta plkst.11.00 līdz 22.augustam plkst. 03.00, tiks slēgta satiksme transportam Apes pilsētas centrā:
no Skolas ielas un Stacijas ielas krustojuma
no Pasta ielas un Stacijas ielas krustojuma,
savukārt 21.augustā no plkst.12.00 tiks slēgta satiksme Pasta ielā.
Par autobusu pieturu
Informējam, ka no 20.augusta plkst. 12.00 līdz 22.augustam plkst. 08.00 autobusu pietura APE tiek pārcelta uz Loku ielu (pie Dzirnavu ielas apļveida krustojuma), kur tiks uzstādīta pagaidu autobusu pieturzīme.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!
Aicinām pacelt valsts karogu
Apes pilsētas svētku dienās no 20.augusta līdz 22.augustam aicinām pie mājām un ēkām izkārt Latvijas valsts karogu.


Pieteikšanās NOSLĒGUSIES!

Ierašanās 21.08.no pl:6:30 pēc adreses  Ape, Ganību iela , Skolas iela 6.
Tirdzniecības vietas tiks ierādītas.
Esam atbildīgi un ievērojam Valstī noteiktos ierobežojumus . Rūpēsimies par savu un apkārtējo drošību.
Paldies par maksājumu un pieteikumu tirdziņam Apes pilsētas svētkos . Neierašanās gadījumā dalības maksa netiek atmaksāta.

Dalīties:
4. augusts, 2021, Madara Tjuksa
lveerudeen