Saistītie raksti

Paldies par piedalīšanos Apes pilsētas svētku mazajā tirdziņā

Print Friendly, PDF & Email

Augusts kā vienmēr ir Apes pilsētas svētku laiks, kad mazpilsētas ielās ir liela rosība. Svētku ietvaros tika organizēts arī mazais tirdziņš, kur no tuviem un tāliem amatniekiem un mājražotājiem bija iespēja iegādāties gardas un skaistas veltes.


Tirgoties gribētāji bija ļoti apmierināti, visi bija lieliskā noskaņā un dienas garumā paspēja gan apraudzīt un baudīt pilsētiņas gaisotni, gan nopirkt vēlamās preces.


Tirgotāji piedāvāja gan Daugmales keramiku, gan Inčukalna marinējumus, Skrīveru saldumus, Alūksnes pīrāgus un zivis, Smiltenes lina izstrādājumus, Veclaicenes austos paklājus, atstarotājus, Apes ķiplokus un Trapenes garšvielu maisījumus, bitīšu sastrādātos medus krājumus piedāvāja daudzi bitinieki.

Bija daudz pateicīgu vārdu par organizāciju, kas sildīja sirdi un priecēja, ka mūsu mazpilsētas vārds izskan uz patīkamas nots, tik organiski iekļaujoties plašajā Smiltenes novadā.


Liels paldies visiem par piedalīšanos tirdziņā! Mēs esam bagāti ar Latvijas lauku labumiem un vienmēr gaidām šo piedāvājumu savos pilsētas svētkos.

Informāciju sagatavoja
Baiba Vadone
Uzņēmējdarbības speciāliste

Dalīties:
27. augusts, 2021, Madara Tjuksa
lveerudeen