Saistītie raksti

Skolotāji iepazīst un apgūst 3D printera iespējas kopā ar “Mazās Brīnumzemes” interešu centru

Print Friendly, PDF & Email

Mazās Brīnumzemes interešu izglītības centrs vairāk kā 5 gadus darbojas izglītības, tehnoloģiju un daudzpusīgas interešu izglītības jomā, piedāvājot izzinošus pasākumus Siguldā, kā arī realizējot aizraujošas izglītības programmas un praktiskās darbnīcas skolās visā Latvijā.

 Augusta izskaņā Apes pamatskolas skolotāji guva ieskatu 3D printera iespējās, kā arī iepazina veidus, kā šo printeri izmantot mācību procesā, jo jaunajā izglītības procesā, kas balstās uz kompetenču pieeju, skolēniem jāapgūst digitālu 3D modelēšanu, darbinot telpisko domāšanu un izmantojot to kā problēmrisināšanas metodi. Skolēniem jāmācās lietot 3D modelēšanas lietojumprogrammu, kā arī jāiepazīst 3D printera drukāšanas iespējas, tā daudzveidīgo izmantošanu ražošanā.

Pirmais produkts tika sagaidīts no 3D printera – skaistās pūces, kas rosināja daudzus skolotājus domāt par nākamajiem produktiem, piemēram, metamajiem kauliņiem.

Skolotāja Sarmīte Apine

Dalīties:
31. augusts, 2021, Madara Tjuksa
lveerudeen