Saistītie raksti

Apē turpinās Avotu ielas pārbūves darbi

Print Friendly, PDF & Email

 

Apes pilsētas un pagasta pārvalde ir saņēmusi SIA “8CBR” informāciju, ka, būvdarbi Avotu ielā Apē turpinās. No 17.oktobra līdz 29.oktobrim satiksmes posms no Stacijas ielas līdz Pasta ielai vēl būs slēgts.

Apbraucamais ceļš tiek organizēts pa Stacijas ielu un Pasta ielu vienam virzienam un pa Parka ielu, Tirgus ielu, Stacijas ielu pretējam virzienam.

Pamatojoties uz noslēgto līgumu starp Apes novada domi un SIA “8CBR” par būvdarbu veikšanu objektā “Avotu ielas pārbūve Apes pilsētā”, tiek pārbūvēts ielas braucamās daļas  segums un ielas apgaismojums, pārbūvēts Avotu ielas pieslēgums Pasta ielai,  no jauna izbūvēta gājēju ietve. Pirms ielas seguma pārbūves no jauna tiek izbūvēti ūdens apgādes un sadzīves kanalizācijas tīkli. Saskaņā ar noslēgto līgumu, būvdarbu pabeigšanas termiņš ir 2021.gada 29.oktobris.

Lūdzam Apes iedzīvotājus un viesus ar sapratni uztvert ar būvdarbiem saistītās īslaicīgās neērtības.

Šim attēlam ir tukšs alt atribūts; faila nosaukums ir Avotu_iela-600x424.jpg

 


 

Dalīties:
18. oktobris, 2021, Madara Tjuksa
lveerudeen