Saistītie raksti

Notiks Rudens Andele Smiltenē

Print Friendly, PDF & Email

Smiltenes novada pašvaldība ik gadu  organizē Rudens Andeli ar mērķi popularizēt Latvijā audzētus stādus, amatnieku darinājumus, mājražotāju produkciju un ļaut izvēlēties sev piemērotus apģērbus, apavus vai citu rūpnieciski ražotu produkciju.

16. oktobrī no plkst. 8:00 līdz 15:00 Smiltenē, Baznīcas laukumā un Daugavas ielā (līdz Valkas ielas rotācijas aplim) notiks Rudens Andele.

Amatniecības, pārtikas un stādu tirgotājiem dalība ir jāpiesaka elektroniski, aizpildot pieteikuma veidlapu no 1. oktobra līdz 11. oktobrim, vai kamēr tiek sasniegts maksimāli atļautais tirgotāju skaits.

Rūpniecības preču tirgotājiem dalība ir jāpiesaka elektroniski, aizpildot pieteikuma veidlapu no 4. oktobra līdz 11. oktobrim, vai kamēr tiek sasniegts maksimāli atļautais tirgotāju skaits.

PIETEIKUMA ANKETA ŠEIT!

Tirgotājiem pieteikšanās kārtība saskaņā Smiltenes novada domes saistošajiem noteikumiem: Nr.6/11 “Par ielu tirdzniecību un tirgus statusa piešķiršanas kārtību Smiltenes novadā” 

Pašvaldības nodeva jāmaksā tirdzniecības dienā, saskaņā ar  19.04.2011 Saistošajiem noteikumiem Nr7/11 “Par pašvaldības nodevu par tirdzniecību publiskās vietās Smiltenes novadā”.

Jautājumu gadījumā var sazināties ar tirgus organizatoru tālr.: 29194723 vai 28323729. (Smiltene). 

*Ielu tirdzniecība tiek organizēta saskaņā ar 2020. gada 9. jūnija Ministru kabineta noteikumiem Nr.360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”.

Dalīties:
4. oktobris, 2021, Madara Tjuksa
lveerudeen