Uzņēmējdarbība

Print Friendly, PDF & Email

 

Noderīgas saites UZŅĒMĒJIEM

 


 

 

Neskatoties uz attālumu no attīstības centriem un no galvaspilsētas, mazajā novadā ir gan mežistrādes, gan kokapstrādes, kravu transporta pārvadājumu, gan lauksaimnieciskās ražošanas, tūrisma, zivsaimniecības, gan mazumtirdzniecības uzņēmumi, kuru piedāvātais pakalpojumu klāsts ir konkurētspējīgs Latvijā un ārpus robežām.

Lai arī mazs novads Latvijas pierobežā, mums ir ar ko lepoties – mums ir vairāk sniega ziemā, kā citviet Latvijā, mums ir daudz mežu, purvu,  ogu un dzīvo radību – un mums ir svaigs Latvijas lauku gaiss.

Un vēl mums ir savi cilvēki, kas prot radīt lietas, ko rada tikai pie mums Apes novadā.  Lai parādītu ciemiņiem mūsu novada daudzveidību, izveidots tūrisma maršruts „Apes novada lauku labumi”.

Augstu vērtējam mūsu novada uzņēmējos mītošo neizmērojamo entuziasmu un vēlmi attīstīt ne tikai savu nozari un uzņēmumu, bet rūpēties arī par apkārtējo vidi un Apes novada attīstību kopumā.

Esam pateicīgi ikvienam uzņēmējam, kurš ar sirdi un dvēseli mīl savu darbu, savu ģimeni, un vietu, kurā dzīvo.

Pieprasījums pēc vietējiem ekoloģiski audzētiem un ražotiem pārtikas produktiem un amatnieku darinājumiem  pieaug gan Latvijā, gan visā Eiropā. Pircēji augstu novērtē svaigus, dabiskus pārtikas produktus no vietējiem audzētājiem un ražotājiem. Tādēļ ir svarīgi apkopot informāciju par vietējiem audzētājiem un ražotājiem, kas piedāvā svaigu un ekoloģisku pārtiku un vietējo amatnieku darinājumus.

Igaunijas – Latvijas pārrobežu sadarbības projekta “COOP Local” ietvaros, kas tiek īstenots sadarbībā ar Setomaa apvienību, Repinas inkubācijas centru, Veru pašvaldību, Apes novada domi un Smiltenes novada pašvaldību, ir izveidota interaktīva karte ar informāciju par iesaistīto reģionu piena un gaļas produktu ražotājiem, ogu, augļu, dārzeņu un stādu audzētājiem un pārstrādātājiem, amatniekiem, kas darina rokdarbus un amatniecības izstrādājumus. Karte ir izveidota kā katalogs ar informāciju par projekta “COOP Local” dalībniekiem, lai pircējiem ir ērtāk par tiem uzzināt un tos atrast.

Projektā ir iesaistīti mazie, vidējie uzņēmēji un mājražotāji no četrām nozarēm: ogu un augļi audzētāji/pārstrādātāji, piena un gaļas ražotāji/pārstrādātāji, dārzeņu audzētāji/pārstrādātāji, kā arī amatnieki/rokdarbnieki. Informāciju par tiem var atrast Google interaktīvajā kartē.

IZVĒLIES GUDRI, PĒRC VIETĒJO!

“COOP Local” interaktīvs katalogs: šeit
Katalogs pdf formātā šeit

Par iespējām citiem mājražotājiem un audzētājiem ievietot informāciju par sevi šajā katalogā, interesēties pie Apes novada uzņēmējdarbības speciālistes Baibas Vadones, tel.:29436225; e-pasts: [email protected] vai projektu vadītājas Daigas Bojāres, tel.64307213 vai tel.28690844, e-pasts: [email protected]

Lai teritorijā veicinātu uzņēmējdarbību un darba spēka potenciāla paaugstināšanu, pašvaldība piedalījās projektos „ACTIVE AGE”, “Amata prasmju centra izveide” Trapenē un “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Apes novadā”.

Uzņēmējdarbības atbalstam realizēts viens no veiksmīgākajiem Apes novada pašvaldības projektiem Igaunijas-Latvijas pārrobežu sadarbības programmas projekts “Ilgtspējīga vietējo dabas resursu un kultūras mantojuma izmantošana uzņēmējdarbības attīstībā Setomaa un Apes reģionos” (“BUY LOCAL”). Šī projekta mērķis bija palielināt ekonomikas ilgtspēju un konkurētspēju Apes un Setomaa novadu teritorijā. Tā ietvaros tika pētīti galvenie virzieni, kādos būtu iespējams attīstīt ražošanu, lai produkcija tepat uz vietas tiktu gan saražota, gan arī patērēta. Uzņēmējiem tika dota iespēja tirgot savu produkciju dažādos tirdziņos gan Latvijā, gan Igaunijā. Tika organizētas tikšanās ar uzņēmējiem, veikti pētījumi un noteiktas prioritārās nozares, kuru attīstība var sekmēties uz plaši pieejamiem vietējiem resursiem: dārzkopība un augļkopība, kazkopība un aitkopība, kokapstrāde un māla apstrāde.

Katalogs_Laba-prece-no-vietējā-ražotāja-rokām

 


 

Uzņēmējdarbība un Amatniecība Apes novadā

 

“RVR Solutions”

Apes nov., Ape, Dzirnavu iela 25, Latvija

 • specializētie projektēšanas darbi,
 • tehnisko rasējumu izveide,
 • izstrādājumu specifikāciju izveide,
 • vizualizāciju izveide,
 • 3D skenēšana,
 • reversā inženierija,
 • failu sagatavošana priekš CNC mašīnām. 

Roberts Voropajevs

+371 25715821

 


Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “APES KOKS”

“Tiltacikuži”, Apes pag., Apes nov., LV-4337

+371 26341344


 

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “West Plus Parts”

Automobiļu rezerves daļu un piederumu vairumtirdzniecība

+371 24909418


SIA Līvs AM

Starptautiskie auto pārvadājumi kokmateriāliem, transporta pakalpojumi.
Adrese: Jaši, Apes pagasts, Apes novads.
Tālr.: + 371 29460168

E-pasts: [email protected]


 

SIA Rismus VK

Zāģēšana, ēvelēšana, mežizstrāde, mežkopība un citas mežsaimniecības darbības. Faktiskā dabības vieta –  Apes Industriālā parka teritorijā.
Adrese: Smilšu iela 10, Ape, Apes novads
Tālr.: + 371 26332647

 


 

SIA “Apiņi”

Starptautiskie kravu pārvadājumi, mežizstrāde, zemes rakšanas darbi
Adrese: Apiņi, Apes pagasts, Apes novads.
Tālr.: +371 29467707

E-pasts: [email protected]


 

Zemnieku saimniecība “Miķeļi” 

Zemnieku saimniecības Miķeļi saimnieks  piedāvā  tūkstošiem rūpīgi koptu egļu, priežu, bērzu stādu. Te augušie stādi ceļo uz Latvijas un Igaunijas mežiem, jo ir norūdījušies vistālāk Latvijas ziemeļaustrumos esošajā kokaudzētavā.

Mēs ražojam un tirgojam stādus meža atjaunošanai – priede, egle, melnalksnis, bērzs.

Atpūtai un relaksācijai  piedāvā arī meža izziņas maršrutus “Koku pasaulē” – Apes pagasta “Miķeļos” (1-3 km pārgājiens)
“No  Lūšakroga Velnapēdas akmens pa seno lielceļu pāri Paureskalnam” (2km)
Adrese: Apes novads, Apes pagasts, “Miķeļi”.
Tālr.:+ 371 26586917

E-pasts: [email protected]
Mājaslapa : http://www.mikeli.lv

miķelī


z/s DZIDRUMI

Piena un gaļas lopu audzēšana un lauksaimniecības zemes apstrādāšana.

Adrese: Apes nov., Ape, Dzidrumi, LV-4337


Individuālā darba veicējs  “Gailītis G” 

Piedāvā meža izvešanas pakalpojumus,meža augsnes gatavošanu,zāles pļaušanu ar smalcinātāju un rotējošo pļaujmašīnu.
Adrese: „Krauji”, Apes pagasts, Apes novads

Tālr.:  +37129475164

E-pasts: [email protected]


 

SIA TTR Company

Metālapstrādes – metināšana, strūklošana, pulverkrāsošana
Tālr.: + 371 26169898,

E-pasts: [email protected]

Viens no Vidzemnieku veiksmes stāstiem, jaunā uzņēmuma SIA TTR COMPANY izveidotājs un vienlaikus meistars nodarbojas ar metālapstrādi – metināšanu, strūklošanu, pulverkrāsošanu ar inovatīvu skatu uz saimniekošanu un izmantojamajām tehniskajām aparatūrām. Savus izstrādājumus piedāvā ne tikai Latvijā, bet pamazām iekaro ārvalstu tirgus.

Perfekcionists ar idejām un veiksmes stāstu.


 

 

 


Individuālais darba veicējs Jānis Kaktiņš

Dažādu pakalpojumu sniegšana, kas saistīta ar metālapstrādi. Piedāvā metālu, plastmasu virpošanu, frēzēšanu. Metināšanu. Detaļu un agregātu remonts un izgatavošana.
Adrese: Brīvības iela 9, Apes, Apes novads
Tālr.: + 371 26495154

E-pasts: [email protected]

Vairāk informācijas: http://metaldarbi.lv


 

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “LIGZDIŅAS AJ”

Mežizstrāde
Adrese: Apes novads, Apes pagasts, “Ligzdiņas”
Tālr. 29173345

+371 26312224

E-pasts: [email protected]


 

SIA Apiņi Agro

Jauktā lauksaimniecība (augkopība un lopkopība) 
Adrese: Apes nov., Apes pag., “Apiņi”, LV-4337


 

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “DINO & CO”

Ķīmisko vielu vairumtirdzniecība
Degvielas, cietā, šķidrā un gāzveida kurināmā un līdzīgu produktu vairumtirdzniecība
Adrese: Apes novads, Ape, Jaunā iela 1


 

Brīvdienu māja “Melderi”

Atpūta Vaidavas krastā ar plašām pasākumu organizēšanas iespējām.

Atrodas skaistā vietā Apes pagastā, Rīgas -Veclaicenes šosejas tuvumā, Vaidavas upes krastā. Piedāvājam naktsmītnes ģimenēm, ekskursiju grupām, nometnēm, telšu vietas Vaidavas upes krastā, ar iespēju izmantot pirti, peldvietu dīķī, ugunskura vietu un lapeni.
Piedāvājumā arī atsevišķa pirts ēka ar zāli 30 cilvēkiem, pirtiņu un karsto kubulu.
Kāzu svinību rīkošanai piedāvājam plašu (līdz 100 viesiem), atjaunotu Balles šķūni. Izguldināt varam līdz 100 viesiem .
Adrese: Apes novads, Melderi, Apes pagasts
Tālr.: 20379986, 26152011,
e-pasts:[email protected], [email protected]
 

SIA Granitex

Apē Jūs pārsteigs granīta laukakmeņu pārstrādes uzņēmums SIA Granitex. Izgatavo dažāda izmēra granīta bruģakmeni un granīta plāksnes.
Adrese: Kaļķuceplis, Ape, Apes novads
Tālr.: + 371 25446840

E-pasts: [email protected]
Vairāk informācijas: http://granitex.lv/


DSG Karjeri

Grants, smilts, akmens ieguve

Apes viena no uzņēmējdarbības nozarēm jau izsenis bijusi dolomīta ieguve un apstrāde. Apes dolomītam raksturīga  daudzkrāsainība un dekorativitāte, tādēļ dabas pētnieks Jānis Greste savulaik to salīdzinājis ar Karraras (Itālijā) marmoru. Viņš uzskatīja, ka dolomīts ir mūsu pelēkais dārgakmens.

Arī šobrīd Apē darbojas dolomīta karjers

Adrese: “Lāči”, Apes pag., Apes novads, LV-4337

Tālr.: 27856967


 

SIA “Grūbe Hidro”

Elektroenerģijas ražošana.

Jau sensenos laikos cilvēks vērojot dabu iemācījās vējam  un ūdeni strādāt savā laba. Mūsdienās klāt ir nākusi saules enerģija. Šie ir vienīgie 3 zaļie energoresursu veidi.    
Vēlāk izgudroja tvaika mašīnu. Kurai pa kurināmo,  kā enerģijas avots, tika izmantota koksne-atjaunojamie energoresursi. Ogles, gāze un naftas produkti-neatjaunojamie energoresursi kuri rada vislielākok CO2 piesārņojumu.

Pie “Grūbes”  Apes pagastā uz Vaidavas upes jau 19.gs. atradās ūdensdzirnavas, kuras izmantoja upes spēks un dabisko ūdenskritumu. Minēts jau 1791.gadā Tas ir viens no ( 4,3 m)  augstākajiem  zināmajiem ūdenskritumiem Latvijā, kas izveidojies uz dolomīta iežiem.

19.gs. beigās dzirnavu vietā tika uzcelta Grūbes papes fabrika ar kokzāģētavu. Līdz karam tas bija tuvākajā apkārtnē lielākais kokrūpniecības uzņēmums, kurā strādāja 60- 80 cilvēku. Kara laikā 1944. gadā nopostīts. 1951.gadā šajā vietā tiek uzcelta Grūbes hidroelektrostacija, kas apgādāja Api un Alūksni ar elektroenerģiju līdz 1972.gadam.
1998.gadā tika uzsākta Gŗūbes hidroelektrosatacijas atjaunōšanas darbi.1999. gadā HES tika atjaunota un uzstādīta Latvijā  modernākā caurplūdes turbīna ar tālvadību. HES darbojas videi draudzīgā caurplūdes režīmā. Pie HES pļaviņā atrodas arī viena no vecajām HES turbīnām. Starp ūdenskritumu un atsegumu atrodas labiekārtoti avotiņi, neliela lapene atpūtas brīdim. Blakus ir izveidota brīvdienu māja un zivju audzētava. .Saimnieks Dzintars Raibekazs arvien atrod jaunus risinājumus un ierosmes Grūbes HES attīstībai un videi ap to, radot un rādot šīs vietas ilgmūžību.
Arī šobrīd Dzintars atkal jau ir jaunu ieceru pilns un apciemojot Grūbes elektrostaciju iespējams saņemsiet arvien jaunus patīkamus pārsteigumus. Vaidavas upes krastos var sastapt -zivju dzeni, ūdens strazdu, ūdri , ūdeli, bebru. Uz saliņas ligzdo pīļu ģimene un dzīvo zalktis.

Adrese: Grūbe, Apes pagasts, Apes novads
Tālr.: + 371 29496005

E-pasts: dzintarsa[email protected]


 

ZS Vosukalni

Apes novada Rīga –Veclaicene autostrādes malā, katram ceļiniekam pa ceļam piedāvā Latvijā audzētus kartupeļus dažādām vajadzībām un vēlmēm.
Saimniecības pamatnodarbe ir graudaugu un kartupeļu audzēšana.
Saimnieks piedāvā arī grāvju appļaušanu ar traktortehniku.

Adrese: Vosukalni, Apes pagasts, Apes novads
Tālr.: + 371 29491595

E-pasts: [email protected] 


z/s Mucenieki

Gaļas lopu audzēšana

Tālrunis:29237340

E-pasts: [email protected]


 

SIA Miso KK

Traktortehnikas pakalpojumi, bruģakmens ieklāšana
Adrese: Mežmalītes 2-4 , Ape, Apes novads

Tālr.: + 371 26454142


z/s Jankas

Dārzeņu audzēšana

Saimnieks: V. Brīdaks

E-pasts: [email protected]

Tālr.: 29111730


SIA Jaunvosi

Miers, klusums un dabas spēks Tavai ģimenei!

Nakšņošana, brīvdienu mājas, viesu nams
Adrese: Jaunvosi , Apes pagasts, Apes novads
Tālr.: + 371 26116845

E-pasts: [email protected]

vairāk info: http://www.celotajs.lv; http://www.booking.com


 

P/S Kalēji

Graudkopība, lauksaimniecība
Adrese: Kalēji, Apes pagasts, Apes novads
Tālr.: + 371 26408632

E-pasts: [email protected] 


Arnis Enītis        

Gaļas lopu audzēšana , zemeņu audzēšana    

E-pasts: [email protected]

Tālr.: 25548141


Sia Jaunlāči Agro

Lauksaimniecība ,graudaugu audzēšana

Adrese: Smilšu iela 5, Ape,Apes novads
Tālr. :+37128338393

E-pasts: [email protected]

 


ZS Kalnarušķi  

Viesu nams „Kalnarušķi” 

Viesu nams „Kalnarušķi” nodrošina komfortablas un mājīgas naktsmītnes, kā arī atpūtas iespējas mierīgā lauku teritorijā ar skaistu dabu, elegantu apakalpošanu. Viesu namā “Kalnarušķi” Jūs varat izīrēt piemērotas telpas Jūsu pasākuma norisei. Uzņēmums nodrošina galdu klāšanu, ēdināšanu un apkalpošanu dažāda veida pasākumiem (kāzas, bēres, bankets, Dzimšanas vai Vārda dienas svinības u.c.) gan atpūtas kompleksā “Kalnarušķi”, gan Jūsu norādītajā pasākuma norises vietā.

Z/s Kalnarušķi darbojas arī kafejnīcā “Krodziņš” Apē
Vēsturiskās šaursliežu dzelzceļa līnijas Pļaviņas — Valka (Stukmaņi — Valka) kopējais garums bija 212 km.Viena no šī mazbānīša pieturvietām bija Stacija Ape. Šobrīd šajā vēsturiskā dzelzceļa stacijas teritorijā aktīvi darbojas omulīga kafejnīca „Krodziņš” ZS “Kalnarušķi” īpašnieki, vietējie uzņēmēji –  darbīgā Kalniņu ģimene te ienesusi savu auru. Jūs varat paēst garšīgas pusdienas, raudzīties uz vēturisko Stacijas ēkas senatnes burvību, kā arī sarīkot svinības un prezentācijas pasākumus. Ar izdomu iekārtotajās telpās varēsiet atpūsties no ikdienas darbu steigas, pie kamīna liesmām paklausīties mūziku, tikties ar radiem un draugiem.

Atpūtas namiņš mazpilsētas centrā – iznomājama brīvdienu atpūtas vieta ģimenei vai nelielai kompānijai ar nakšņošanas iespējām klusā mazpilsētas centrā ar komfortu. Jūs gaida  moderns, labiekārtots ģimenes fotomākslinieces Justin gaumīgi iekārtots relaksējošs dizains.

Adrese: ZS “Kalnarušķi”, Apes pagasts
Tālr.+371 26594554

E-pasts: [email protected], [email protected]
http://www.kalnaruski.lv 

Dārzkopība ’’Puķu māja “

Dažādībā ir spēks !

Puķes un augi ir ģimenes sirdslieta.  Izaudzētas Ziemeļvidzemē, pašā Igaunijas pierobežā Apē. Savām puķēm un augiem mēslojumu ražo paši, audzinot Kalifornijas sarkanās sliekas, kas ražo biohumusu. ’’Puķu māja” pamatspecializācija ir puķu stādu audzēšana, un saimnieki Baiba un Ints  spriež, ka tā tas paliks arī turpmāk. 

Adrese: Rūpniecības 6b, Ape, Apes novads 
Tālr.: 29704455 (Baiba );  29138312 (Ints)

E-pasts: [email protected]


 

ZS Zīļi

Saimniecība ar vairāk kā 20 gadu stāžu piena lopkopībā. Saimniecību Aigars Bremze attīstījis mantojot vecvecāku īpašumus, kur savulaik bijusi Apes Lauksaimniecības skolai piegulošā praktisko nodarbību vieta piena un gaļas lopkopībā. Saimnieks papildus aizraujas arī ar etnogrāfiskām lietām, saimniecībā klēts sienas ietvaros izveidojis senlaicīgu amatniecības darba rīku izstādi par godu sentēvu tradīcijām, kā arī sācis apkopot Latvju dūraiņus un nākotnē vieš cerību par tiem radīt stāstu.
Adrese: Zīļi, Apes pagasts, Apes novads
Tālr.: + 371 29163907

E-pasts: [email protected]SIA „Grūbe Fish”

Piedāvā iepazīt zivju audzēšanas procesu. Tiek audzētas foreles, karpas un citas zivis.Varbūt kāds no jums pirmo reizi dzīvē paņems rokās makšķeri un izbaudīs aizraujošo zivs izmakšķerēšanas procesu? Saimnieks piedāvā pagatavot jūsu lomu gan līdzņemšanai, gan nobaudīšanai uz vietas piknikmājiņās. Iespējams pieteikt arī zivju degustācijas.

Adrese: “Krāces”, Apes pagasts, Apes novads
 Tālr. +371 29355117

E-pasts: [email protected]


Frizētavas, skaistumkopšanas saloni

”Frizētava”

Friziere Vineta savu amatu Apē veic jau vairāk kā 20 gadus, arvien iedvesmojoties ar jaunām dvesmām. Piedāvā friziera pakalpojumus.

Tālr.: 25677006

Adrese: Stacijas ielā 7, Ape, Apes novads, LV-4337

 

Aina Kupce

Friziere – individuālā darba veicēja

Adrese: Stacijas iela 2, Ape, Apes novads, Latvija, LV-4337

Tālr.: 26335120

Dita Laicena

Friziere – individuālā darba veicēja

Adrese: Stacijas iela 7, Ape, Apes novads, Latvija, LV-4337

Tālr.: 64355348


Biedrība ”Radošo ideju centrs” 

Adrese: Apes nov., Ape, Skolas iela 4

Darbojas kopš 2010. gada. Tā mērķis ir apzināt un apvienot radoši darbojošos cilvēkus Apes novadā un Igaunijas pierobežā;
Aicināt vieslektorus un viesamatniekus no Latvijas un Igaunijas, lai dalītos zināšanās un prasmēs ar Apes radošajiem cilvēkiem, kā arī organizēt tradicionālo prasmju nometnes, kas palīdzēs saglabāt un attīstīt novada nemantisko kultūras mantojumu;
Virzīt un popularizēt Apes novada produktus Latvijas un arī Eiropas tirgos radot amatniekiem un mājražotājiem iespēju nopelnīt;
Izveidot Apes novada radošo cilvēku mājas lapu;
Piedalīties dažādos projektos, lai iegūtu līdzekļus telpu remontam un materiālās bāzes iegādei.

Radošo Ideju Centra telpas Apē modernizētas, pilnveidotas un atvērtas iedzīvotāju iniciatīvām un aktivitātēm.

2017 gadā radošo ideju centrs tika modernizēts Tika īstenots LEADER projekts“Iedvesmai, darbam un eksponēšanai – daudzfunkcionālais Radošo ideju centrs” (Projekta Nr. 16-07-AL26-A019.2203-000007) Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma 19.2 “Darbības īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” aktivitātes 19.2.2 “Vietas potenciāla attīstības iniciatīvas” ietvaros ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai atbalstu.

Projekts nodrošina Alūksnes lauku partnerības teritorijas attīstības stratēģijas 2015.-2020.gadam II atklātās projektu iesniegumu kārtas ietvaros izsludinātā Stratēģiskā mērķa SM1 “Uz vietējām vērtībām balstīta kultūra, sports un cits brīvais laiks” un Rīcības R1.3. “Citas nelielas sabiedrībai nozīmīgas aktivitāšu infrastruktūras un pakalpojumu attīstīšana” rezultātu sasniegšanu.

Projekta rezultātā:

 • balkonu iespējams pilnvērtīgi izmantot izstāžu, semināru, nodarbību, u.c. pasākumu organizēšanai;
 • pilnveidoto un uzlaboto virtuvi varēs izmantot gan dažādu pasākumu kvalitatīvai organizēšanai;
 • Radošo Ideju Centrs plāno organizēt UPCYCLED (materiālu otras izmantošanas) nodarbību ciklu un iepazīstināt iedzīvotājus ar veģetārā uztura paradumiem;
 • Radošo Ideju Centrā būs pieejamas modernas, mājīgas un katrai iedzīvotāju grupai pieejamas telpas, aktīvai brīvā laika pavadīšanai.

Projekts nodrošina Rīcības R1.3. “Citas nelielas sabiedrībai nozīmīgas aktivitāšu infrastruktūras un pakalpojumu attīstīšana” rezultāta “Attīstīti nepieciešamie resursi nodarbību/ apmācību nodrošināšanai 7 projektu ietvaros” sasniegšanu.


SIA VENSO V

Grāmatvedības pakalpojumu birojs dažādu saimniecisko darbību veicējiem, zemnieku saimniecībām, SIA. Biroja darbiniece sakārtos dokumentus no pirmdokumenta līdz deklarācijai vai gada pārskatam. Rēķinu sagatavošana. LAD projektu sagatavošana, uzraudzība. Pieredze no 2007.gada.
Adrese: Apē, Stacijas iela 7
Tālr.: 29608370, 29608301.

logo-venso venso-ape
 

Zitas Uzkliņģes ģimenes ārsta prakse

 

  Pacientu pieņemšana Kontakttālruņi
Pirmdiena 9:00 – 13:00 kabinetā                  

643 55106

Otrdiena 15:00 – 17:00                 

17:00 – 19:00 tikai pēc iepriekšējas pieteikšanās!

Trešdiena 9:00 – 13:00
Ceturtdiena 9:00 – 13:00
Piektdiena 8:00 – 12:00

Tālr.: 64355106

E-pasts: [email protected]

Vairāk informācijas: http://zitasuzklingesarstaprakse.lv

 


Zīmols “Zīle”

Zīmols ZĪLE reprezentē apģērbu kā jaunas identitātes formas meklējumu balstoties uz upcycling koncepciju. No jau esošām, pastāvošām lietām un materiāliem tiek radīts jauns, oriģināls veidols. Apģērbs ar pievienoto vērtību.  Zaļi domājošu apģērbu līnija. Viena no ZĪLE apģērbu līnijām – no džinsu biksēm tiek veidoti dažādas sieviešu un vīriešu jakas ar siltu pledu oderi, mēteļi vasarai – pavasarim, kleitas, sarafāni, cepures, vestes, somas, bet ar savu odziņu, katram klientam atbilstoši gan gaumei, gan garam. Katrs apģērbs, kas tiek radīts, ir oriģināls, divu vienādu nav. No vīriešu krekliem tiek veidotas kreklkleitas, kreklsvārki. Apģērbu līnija no linu auduma – kleitas, svārki, mēteļi lielām un mazām dāmām.

Zīmols plašākam pircēju lokam pazīstams Rīgā. ZĪLE aktīvi piedalās un pierāda sevi Latvijas Dizaina tirgos, arī starptautiskajā arēnā.
Tālr.: 29206995 (Aiva Zīle)

E-pasts: [email protected]


A.L.fashion

Pazīstamu zīmolu apavi par autlet cenām!

Visas preces ir uz vietas veikalā  Apē, Stacijas ielā 9 un tiek nogādātas pie jaunajiem īpašniekiem 1-3 darba dienu laikā ar Latvijas pasta  vai Omnivas starpniecību

Tālr.:  26448184


 

SIA WOOD LV kokapstrādes darbnīca

Apes industriālā parka teritorijā, kas pārmantojusi saimniekošanas auru, jo atrodas kādreizējās Apes lauksaimniecības skolas teritorijā, jau vairāk kā piecus gadus darbojas uzņēmums kas piedāvā izgatavot dažādus koka izstrādājumus.

Te tiek ražoti lielie pirts  koka kubuli, galdi, krēsli, pārvietojamās pirtis, koka durvis, gultu karkasi, logi. Top arī smilšu kastes bērniem, tiltiņi u.c. vides elementi.
Tālr.: 22003034

E-pasts: [email protected]Dina Meistere 

Segas ar dabīgās aitas vilnas pildījumu gan lieliem ,gan maziem,,skaisti mašīnizšuvumi ,kas kalpos kā dāvanu maisiņu, jaunā pāra aksesuāru, vai apģērba dažādošanai .Tas viss Dinas Meisteres prasmīgajās rokās apvieno gan sentēvu zināšanas un prasmes gan mūsdienu jaunākās tehnoloģijas!

Kā arī saimniecība piedāvā smeķīgu kūpinātu gaļu.

Gaļas apstrāde, gardi mājas žāvējumi, aitkopība.
Adrese: Aptiekas iela 1, Ape, Apes novads
Tālr.: + 371 26144379

E-pasts: [email protected] 


ZS Stradiņi

Daudzpusīgs piedāvājums „Mi-ku-mē zemē”

Saimnieks Jānis Oplucāns nodarbojas ar Romanova aitu audzēšanu, tādēļ saimniecība jau daudzus gadus tiek dēvēta savdabīgā nosaukumā par Miku-mē zemi, šeit tiek ražoti arī betona izstrādājumi, aku grodi, betona notek silītes, liela izmēra puķu trauki, kapu apmales.

Adrese: Stradiņi, Apes pagasts, Apes novads
Tālr.: + 371 26380509

E-pasts:[email protected]

Virešu pagasts

 

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Liepas AG”

Mežizstrāde ,Ķelles Virešu pag.

+371 22107794

 


Caunes GC, Sabiedrība ar ierobežotu atbildību

“Caunes”, Virešu pag., Apes nov., LV-4355

Mežizstrāde

+371 29426675


Gaujienas pagats

 

SIA “GAUJIENAS APTIEKA”

+371 64357232
+371 29266033


Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “RJ NAMI”

Tērces – 14, Gaujiena, Gaujienas pagasts, Apes novads, Latvija

+371 26386780

 


AMATNIEKI

 

Dina Semjonova – Floriste

Piedāvā pakalpojumus gan āra un telpu noformējumiem, gan dažādiem pasākumiem – kāzām, jubilejām, kultūras norisēm u.c., veido skaistus, unikālus lielizmēra vides objektus pilsētā un lauku teritorijā. Viņa savos darbos meistarīgi izmanto dabas materiālus, piešķirot tiem jaunu dzīvi. Piedāvā arī skaistu, stilizētu kroņu izgatavošanu.

Dina vada arī radošas darbnīcas gan bērniem, gan pieaugušajiem, kas ieinteresēti dabas materiālu izmantošanā.

Floristes prasmes apliecina iegūtais Zeļļa diploms.

Adrese: Kastaņi, Apes pagasts, Apes novads
Tālr.: + 371 29418243

E-pasts: [email protected] 


Koka darbnīca “Muris”, IK

Tērces – 3, Apes pagasts, Apes novads, Latvija

Gatavo mākslinieciska dizaina mēbeles no dabas materiāliem,

kā arī  mazus galda un virtuves dekorus .

Rinalds Dundurs kontakttelefons : +37128334619

 Dagnija Gailīte – Latvju raksti – labs dzīves ceļa vēlējums

Dagnija Gailīte bagātina gan savu, gan katra latvieša dvēseli ar tautiskos rakstos adītām tuneļšallēm, cepurēm, cimdiem, zeķēm  un citām Latvijai tik ļoti izkoptām un pārdomātām vērtībām. Ar mīlestību veidoti adījumi tautiskos rakstos arī mazuļiem.

Adrese: Miķeļi, Apes pagasts, Apes novads
Tālr.: 26586917

Epasts: [email protected]

 

Amatniece Anda Sutugova

Rada filcētus zābakus, somas, tamborē neskaitāmus greznus plecu lakatus un šalles, kas aizceļo plašajā pasaulē nesot Apes puses cilvēku roku siltumu un izloloto prasmju vērtību.

Kontakti: Anda Sutugova,
Tālr.:25649120, [email protected]


 

Amatniece Maruta Veinberga 

Amatniece ir sieva, kas Apes novadā jau 40 gadus nodarbojas ar biškopību un piedāvā bišu medu, vasku un propolisu, kā arī rakstainus siltus cimdus un zeķes no dabīgas vilnas .
Tālr.:29537044,

E-pasts: [email protected]

 


Amatniece Vineta Meistere

Izšūti dvieļi, priekšauti, dāvanu maisiņi, kā arī  adījumi plašā klāstā, pērļu rotas un filcēti izstrādājumi ir Apes rokdarbnieces Vinetas dzīves ritma neatņemama sastāvdaļa .Te Apes novadā rodas arvien jaunas idejas, ierosmes un ideju realizācija.

Tālr.: 2933093 

E-pasts: [email protected]

 

 

GAUJIENAS pagasts


 

 


SIA  „Vaidens”

Reģistrēts 2000.gada 10.martā. Darbības virzieni – koka paliktņu ražošana, taras dēlīši, grieztās kūdras ieguve, kravu pārvadājumi.
Birojs atrodas Smiltenes novadā, Smiltenē, Daugavas ielā 1a. Sīkāk  http://www.vaidens.lv


SIA „Very Berry”

Uzņēmums, par kuru zin un pazīst daudzviet pasaulē, ne tikai Latvijas robežās. 17 gadu laikā SIA „Very Berry” ogu plantācijas ir sasniegušas 38ha. No kuriem 20ha ir dzērveņu, 12ha melleņu, 5ha aveņu un 1ha rabarberu. Dabiskums ir vissvarīgākā uzņēmuma pamatvērtība.Uzņēmums saka NĒ! ķīmijai, pārtikas piedevām un citiem produktu garšas un krāsas izskaistinātājiem. Produkti, ko ražo uzņēmums, ir veselīgi, ērti un viegli pamanāmi veikalu plauktos. Atvērti draudzībai un ciemiņiem. Kā saka uzņēmuma vadītāja Gundega Sauškina: ”Mēs nekautrējamies saviebties no dzērveņu skābuma vai cidoniju sīvuma. Un mums ir tik daudz ko jums rādīt un stāstīt. Tik brauciet ciemos!”

SIA „Very Berry” labprāt gaida arī ciemos un piedāvā ekskursijas uzņēmumā, iepazīstinot ar uzņēmuma interesanto, izaugsmes bagāto stāstu un parādot moderni aprīkoto ražotni Dārzciemā interesentiem.

Adrese:

Ogu purvs: Kalna purvs, Gaujienas pagasts, Apes novads, LV4339
Pārstrādes cehs: Jaunās Rogas, Gaujienas pagasts, Apes novads, LV4339
Tālr: + 371 67286608, fakss: + 371 67287939

E-pasts: [email protected], sīkāk: http://www.veryberry.lv

 


Zemnieku saimniecība „Dravnieki”

Galvenās nozares – piena, gaļas ražošana.
Adrese: „Dravnieki” Gaujienas pagasts, Apes novads, LV–4339

Tālr: 22301467

E-pasts: [email protected]

 


Zemnieku saimniecība „Lejas Rudzīši – Zvejnieki” 

Bioloģiskā saimniecība – savvaļas govju audzēšana,  gaļas ražošana, audzē arī  graudus lopbarībai. Saimnieki ir darbīgi un atraktīvi savas zemes patrioti, kas neatlaidīgi saimnieko Gaujas līkloču ieskautās dabas izaicinājumu zonās. Saimnieks audzē arī  graudus lopbarībai un neatsaka interesentiem apskatīt viņa saimniecību, ko papildina ar humora pilnu dzīvesstāstu.

Adrese: „Lejas Rudzīši” Gaujienas pagasts, Apes novads, LV–4339,

Tālr: 29430090

E-pasts: [email protected]

 


Zemnieku saimniecība „Zaļkalni”

Audzē gaļas lopus
Adrese: „Zaļkalni” Gaujienas pagasts, Apes novads, LV–4339

Tālr: 28327993

 


Zemnieku saimniecība „Lauri”

Piena ražošanas saimniecība. Apsaimnieko  15 ha zemes. Ir  10 liellopi, no tiem 6 slaucamas govis. Izslaukums 2011.gadā 6000 litri no govs.
Adrese: „Lauri”, Gaujienas pagasts, Apes novads, LV–4339

Tālr: 26300455

 


Zemnieku saimniecība „Jaunzemi”

Bioloģiskā saimniecība – liellopu un cūkas gaļas ražošana, ogu audzēšana
Adrese: „Jaunzemi” Gaujienas pagasts Apes novads, LV–4339,

Tālr: 28600027

E-pasts:  [email protected]

 


Zemnieku saimniecība „Priedaine” 

Saimniecībā ir siltumnīca, kur audzē puķu un dārzeņu stādus pavasarim, podu puķes sākot no aprīļa, līdz pat vēlam rudenim.
Adrese: „Strautkalni” ,Gaujienas pagasts, Apes novads, LV–4339

Tālr: 29130040

E-pasts: [email protected]

 


Zemnieku saimniecība „Bebri”

Graudu audzēšana, tehnikas pakalpojumi, lauksaimniecība
2011.gadā apsaimniekotā platība 247 ha, no tiem 210 ha graudi, 30 ha rapsis.

Adrese: „Bebri”, Gaujienas pagasts, Apes novads, LV–4339

Tālr: 29481597

E-pats: [email protected]


Zemnieku saimniecība „Dambji”

Bioloģiskā saimniecība –  aitu audzēšana, dārzeņi. Saimniecība apsaimnieko 20 ha zemi. Dārzeņi tiek audzēti 1 ha platībā. Ir 20 aitas, no tām 12 aitu mātes. Ir gaļas šķirnes un „Latvijas Melngalves” šķirnes aitas.
Adrese: „Dambji” Gaujienas pagasts, Apes novads, LV–4339

Tālr: 64323381

E-pasts: [email protected]


Zemnieku saimniecība „Birzes” 

Aitu audzēšana
Adrese: „Birzes” Gaujienas pagasts Apes novads, LV–4339

Tālr: 29217366

E-pasts: [email protected]

 


Zemnieku saimniecība „Mietaine”

Darbības virzieni:
1) Ēdināšanas pakalpojumi: veic ēdināšanu O.Vācieša Gaujienas pamatskolā, pieņem pieteikumus banketiem, konditorejas izstrādājumiem.

Adrese: „Oši” Gaujienas pagasts Apes novads LV – 4339

Tālr.:  26367456

E-pasts”: [email protected]

 


Zemnieku saimniecība „Lazdiņas”

Bioloģiskā saimniecība – ārstniecības augu vākšana, cigoriņu audzēšana.
Adrese: „Lazdiņas” Gaujienas pagasts Apes novads, LV–4339

Tālr: 28388110

 


Piemājas saimniecība „Rasas”

Biškopības saimniecība
Adrese: „Papardes”  Gaujienas pagasts, Apes novads, LV–4339

Tālr: 29420210

E-pasts: [email protected]

 


Piemājas saimniecība „Silmači”

Biškopības saimniecība. Kopējā platība 18  ha. Ir 35 bišu saimes. 2011.gadā ieguva  980 kg medus.
Adrese: „Silmači” Gaujienas pagasts Apes novads, LV–4339

Tālr: 29230542

E-pasts: [email protected]

 


Zaiga Zikmane 

Medus, augļu, dārzeņu cukādes.
Adrese: „Morīši” Gaujienas pagasts apes novads, LV–4339

Tālr: 29196309

E-pasts:  [email protected]

 


Roberts Zučiks  

Privātprakse Veterinārmedicīnā lielajiem un mazajiem dzīvniekiem. Medikamentu tirdzniecība.
Adrese: „Krasti” 1, Gaujienas pagasts, Apes novads, LV–4339

Tālr: 29266033

E-pasts: [email protected]


 

 

TRAPENES pagasts

Trapenes pagastā lielāko zemnieku saimniecību darbības veids ir lopkopība: SIA “Eirastars”, SIA “Trapene”, z/s “Skapari”, z/s “Niedrāji”, z/s “Kristiņi”, z/s “Virsaiši M”. Graudkopība: z/s “Sanesas”, biškopība: z/s “Graudi”. “SIA BAF Plus” veic dažādu reklāmu pasūtījumus un arī celtniecības darbus.

 


SIA “Trapene”

Jauktā lauksaimniecība (augkopība un lopkopība) (Piena lopkopība

+371 64368737
+371 28339166

Tālrunis, fakss 64329062
e-pasts: [email protected]

 


SIA “Eirastars”

Piena lopkopība, gaļas lopu saudzēšana, graudkopība, transporta pakalpojumi
Adrese: Rīti – 1, Trapenes pagasts, Apes novads; tālr.: + 371 29473240; e-pats: [email protected]


 

Z/S “Arāji”

Lauksaimniecības kultūru audzēšana, dārzeņu audzēšana.
Īpašnieks: Ainārs Poļaks

Tālrunis: 26498924, [email protected]


z/s Lapsukalns

Zemeņu, upeņu audzēšana

Saimnieks: A. Maltavnieks

Tālr.: 20010502


SIA ”Ezeracs”

Dārzeņu audzēšana

BURKĀNI ,ĶIPLOKI u.c dārzeņi
Garšvielu maisījumu piedāvājums

Tālr.: 2636828 ( U.JŪGS)

E-pasts: [email protected]


Z/S “Kristiņi”

Piena lopkopība, graudkopība
Adrese: Kristiņi, Trapenes pagasts, Apes novads; tālr.: + 371 29240092; e-pats: [email protected]


Z/S Jaunkrampji

Aitkopība, piena lopkopība

Saimniece: Dz. Karpova

Tālr.: 26334854


 

Z/S “Niedrāji”

Piena un gaļas lopkopība
Adrese: Niedrāji, Trapenes pagasts, Apes novads;

tālr.: + 371 29135555;

+371 22007104

e-pats: [email protected]

 


Z/S “Virsaiši M.M”

Saimnieks: Mareks Mucenieks
Tālrunis 29168915

 


 

SIA “Ķērpis”

Jauktā lauksaimniecība (augkopība un lopkopība) 
Adrese: Ķirši, Trapenes pag., Apes novads

Tālr.: +371 29174981

E-pasts: [email protected]

 


z/s Ķikuti

Biškopība, medus produkti.

Saimnieks: A.Krapāns

Tālr.: 29395419, 29100996


 

SIA Lauksaimnieku apvienība

Staltbriežu audzēšana
Adrese: Dumpji, Trapenes pagasts, Apes nobvads

Tālr.: + 371 29282251

E-pasts: [email protected]


 

 

VIREŠU pagasts

Virešu pagastā lauksaimniecība ir galvenā uzņēmējdarbības joma: z/s “Ceriņi”, SIA “Vireši”, z/s “Atvases”, z/s “Vecbindi”, z/s “Jaundrīzuļi”, z/s “Jaunsilgaļi”, z/s “Ozoliņi”, z/s “Augstkalni AV”, p/s “Kalnastaldes”, p/s “Smilgas”, z/s “Ķelles”, z/s “Zemesziediņi”, z/s “Mežvīri”, p/s “Viesturi”, z/s “Grantiņi”.

Lauksaimniecības tehnikas pakalpojumus sniedz SIA “ZZK Agro”.

SIA “Rimeks Plus” nodarbojas ar kokapstrādi, IU “Jura interjers un mēbeles” ražo mēbeles un veic galdniecības darbus, mežizstrādes jomā darbojas SIA “Grotes AB”, z/s “Ķieģeļnīca” izgatavo ziedu pušķus un sēru vainagus. Ir divas viesu mājas – “Jaunzilākši” un “Melderītis”. Viesu māja “Melderītis” piedāvā arī ēdināšanas pakalpojumus.

 

Viesu nams “Jaunzilākši”

Adrese: Jaunzilakši, Virešu pag., Apes nov., Vireši, LV-4355

Tālr.: + 371 29204530
e-pasts: [email protected]

     Gaumīgs, viesmīlīgs viesu nams Apes novada Virešu pagastā, Vidzemes šosejas 147 km. piedāvā labi pavadīt laiku ģimenēm, vai arī uzrīkot foršu ballīti ar saviem draugiem. Viesu māja “Jaunzilākši”- te apstājas laiks, cilvēks saplūst ar dabu – saimniece radījusi patīkamu auru dabas ieskautā mežu ielokā.Te vari atpūsties jūtoties kā mājās-netraucēti, te vari baudīt pirts baudas, pieteikt pirtnieka pakalpojumu un relaksējošu vai uzmundrinošu masāžu.Telšu vietas ,velosipēdu noma,āra terase ar grilu  un citas veltes mieram un dvēselei.  Apkārtnē atrodas vairāki apskates objekti Zvārtavas muiža,Tilderu dabas taka, Vizlas dižakmens,  un citas ievērības cienīgas vietas. Mājdzīvniekiem draudzīgs viesu nams.Saimiece ir arī amatniece, jums būs iespēja iegādāties viņas mājas veikaliņā pašu rokām adītas siltas zeķes,un citus labumus.Aicinām baudīt šo mierpilno vidi Virešu pagastā Apes novadā.

 


z/s „Zemesziediņi”

Zemeņu un aveņu audzēšana, sniedz jaunaudžu kopšanas pakalpojumus
Adrese: Ziediņi, Virešu pagasts, Apes novads

Tālr.: + 371 26549947

E-pats: [email protected] 

 


SIA „Andruks” 

Auto tirdzniecība un remonts, gaļas lopu audzēšana
Adrese: Ceriņi, Virešu pagasts, Apes novads

Tālr.: + 371 29273626

E-pats: [email protected] 


 

 

SIA „Vireši” 

Augkopība, piena lopkopība, tehniskā kultūra. Ar saimniekošanu nodarbojas jau no 1992. gada.

Adrese: Vigada, Virešu pagasts, Apes novads

Tālr.: + 371 29491595

E-pats: [email protected] 


 

SIA „Sildegas GK” 

mežsaimniecība

Tālr.: 26159736; 64361443

 


 

IU „Jura interjers un mēbeles”

Galdnieku darbi, kokapstrāde

Saimnieks: J. Bečs

Adrese: “Gobas”, Virešu p., Apes n., LV-4355

Tālr.: 26482988

 


Māris Ceļmillers

 • Biškopība, piedāvā  iegādāties bišu saimes un bišu mātes.
 •  Latvijas bišu medu dažāda tilpuma traukos pēc klienta vēlmēm. Vasaras sezonā bitenieks piedāvā arī šūnu medu.

Zinības par šo nozari viņš apguvis vienā no lielākajām bišu saimniecībām Baltijā “Kumalane” (lgaunijā).
Saimniekam pieder vairāk kā piecdesmit bišu saimes. Viņš turpina papildināt zināšanas un meklēt jaunus risinājumus saimniecības attīstībai.

Adrese: “Kraukļi”, Vidaga, Virešu pagasts, Apes novads, LV-4355
Tālr. +371 25462110
E-pasts: [email protected]

 


z/s „Rožkalni” 

biškopība (saimnieko bioloģiski)

Saimniece: I. Beča

Tālr.: 26167087

 


 

z/s „Ozoliņi” – ar mīlestību gatavoti ēdieni, kā mājās!

Pašā Vidzemes šosejas malā atrodas z/s “Ozoliņi” kafejnīcā – bistro “Pie Annas”, kuras mājīgajās telpās izgaršot ziemeļvidzemes saimnieču gatavotos tradicionālos ēdienus laipni aicināts ikviens. Kafejnīcas saimniece – omulīgā, smaidošā Anna Kucina rūpējas par laipnu un patīkamu apkalpošanu.
Kafejnīcas banketu zāle var uzņemt līdz 50 cilvēkiem. Atvērta katru darba dienu no plkst. 8.00 līdz 17.00, sestdienās no 8.00 līdz 16.00.

Adrese: “Vilnīši”, Virešu pagasts, Apes novads, LV-4355

Tālr.: +371 26005655
E-pasts: [email protected]

Saimniecība darbojas arī lopkopība, augkopība (saimnieko bioloģiski)


z/s Atvases

Piena lopkopība

Tālr.: 29111971

E-pasts: [email protected]

 


z/s „Augstkalni AV” 

lopkopība, augkopība (saimnieko bioloģiski)

Saimnieks: V. Ķelps

Tālr.: 29135042

 


 

z/s „Vecbindi” 

lopkopība, augkopība

Saimnieks: J.Reinerts

 


 

z/s „Ķelles” 

aitkopība, dārzeņu audzēšana (saimnieko bioloģiski) 

Saimnieks: J. Būda

Tālr.: 29216090

 


 

z/s „Jaunsilgaļi” 

lopkopība (saimnieko bioloģiski)

Saimniece: R. Zahareca

 


 

z/s „Mežvīri” 

avenes, zemenes, mežsaimniecība

Saimnieks: G.Pihlis

Tālr.: 29360499

 


 

z/s „Ķieģeļnīca” 

ziedu pušķi, vainagi, lentas

Saimniece: D.Kauliņa

Tālr.: 26519454

 


Jānis Grants

Privātprakse Veterinārmedicīnā.
Adrese – „Grantiņi” 1, Virešu pagasts, Apes novads

Tālr. 64361496


 

 

Dalīties:
2. maijs, 2015, Madara Tjuksa
lveerudeen