Tirdzniecība

Print Friendly, PDF & Email

 

 

Ar ielu tirdzniecību saistīti iesniegumi

Iesniegums par atļaujas saņemšanai ielu tirdzniecībai publiskā vietā /1.pielikums/

Iesniegums par atļaujas saņemšanai tirdzniecības organizēšanai ielu tirdzniecībai publiskā vietā /2.pielikums/

Iesniegums par atļaujas saņemšanai ielu tirdzniecībai pasākuma laikā/3.pielikums/

Iesniegums par atļaujas saņemšanai ielu tirdzniecības organizēšanai pasākuma laikā/4.pielikums/

Iesniegums par atļaujas saņemšanai tirdzniecībai no transporta līdzekļa /5.pielikums/

Iesniegums par atļaujas saņemšanai izbraukuma tirdzniecībai ar alkoholiskajiem dzērieniem sabiedrisko pasākumu norises vietās/11.pielikums/

 


 

Tirdzniecība Apes novadā notiek saskaņā ar Saistošajiem noteikumiem

Par IELU TIRDZNIECĪBU Apes novadā .

Pirms izvēlaties tirgoties Apes novadā un pilsētas teritorijā, tirgotājiem lūgums iepazīties ar zemāk esošo informāciju!

Ir mainījies cenrādis tirgus vietām, lūgums iepazīties iepriekš un uz organizētu pasākumu jeb ikdienas tirgošanos Jums saskaņā ar saistošajiem noteikumiem, jāaizpilda pieteikums tirdzniecībai, jāapmaksā Tirdzniecības nodeva

 

 18/2015 Par pašvaldības nodevām Apes novadā
(spēkā no 06.11.2015.)  
Grozījums 28.03.2019.saistošie noteikumi Nr.5 2019 (spēkā ar 02.05.2019) 
3/2019 Par ielu tirdzniecību un
tirgus statusa piešķiršanas
         kārtību Apes novadā   (spēkā ar 03.04.2019.)
1.pielikums
2.pielikums
3.pielikums
4.pielikums
5.pielikums
6.pielikums
7.pielikums
8.pielikums
9.pielikums
10.pielikums
11.pielikums
12.pielikums
Grozījumi 28.11.2019. saistošie noteikumi Nr. 23/2019
 (spēkā  ar 01.07.2020.) 

 

Lūdzam saskaņot Jebkura veida tirdzniecību ar Apes novada domi!

 


 

2.

 

Aicinām tirgus dalībniekus iepazīties ar saistošajiem dokumentiem:

Lai precizētu informāciju, lūdzam zvanīt pa tālruni: 29436225 – Baiba Vadone vai 64307220, 26180350 – Liene Sināte.

Aicinām tirgus dalībniekus, apmeklētājus, ievērot valstī noteiktos ierobežojumus un rekomendācijas saistībā ar Covid-19 izplatību. Mazgāsim rokas, ievērosim distanci un izvairīsimies no drūzmēšanās! Sargāsim cits citu!

 


 

Tirdzniecības vietas izmaiņas Apē

Paskrējis trīs mēnešu citādas pieredzes laiks mūsu dzīvei un aktīvai darbībai. Pa šo laiku Apes pilsētas sadzīvē mainījušās arī kādas būtiskas lietas. Esam pieraduši, ka tirgotāji, piedāvājot savu produkciju, mēdza tirgoties mūsu pilsētiņas stāvlaukumā pie veikala “Unibode”. Bet, ņemot vērā, ka šī teritorija ir iznomāta uzņēmējam, pašvaldība vairs nav tiesīga šeit ierādīt tirdzniecības vietas.

Tāpēc ir rasts jauns risinājums tirgotāju uzņemšanai Apes pilsētā pretim veikala “Unibode” stāvlaukumam Dzirnavu ielā 2  kur tirgotāju un pircēju ērtībai izvietotas arī tirdzniecības nojumes un mājiņas. Tas radījis arī mums visiem jaunus apstākļus, kas liek būt elastīgiem un piemēroties, vienlaikus iedzīvinot teritoriju, kas kādu laiku nav izmantota. Vēlamies informēt, ka esat laipni aicināti tirgoties Apē!

Pirms tirgošanās, lūdzam elektroniski pieteikt savu tirdzniecības vietas platību un aizpildīt pieteikuma anketu, kas atrodama Apes novada domes mājaslapas http://www.apesnovads.lv sadaļā: Pašvaldība – Saistošie noteikumi, nolikumi – Uzņēmējdarbība – “Par ielu tirdzniecību un tirgus statusa piešķiršanas kārtību. Apes novadā” 1.pielikums.Pieteikuma anketu lūdzam sūtīt uz e-pastu: [email protected] vai [email protected]. Pēc pieteikuma nosūtīšanas, saņemsiet apstiprinājumu iesniegumam un informāciju par tirdzniecības nodevas apmaksu Apes novada domei. Pēc apmaksas – saņemsiet tirdzniecības atļauju. Jautājumu un neskaidrību gadījumā, aicinām sazināties ar Apes novada uzņēmējdarbības speciālisti Baibu Vadoni, mob. tel. 29436225.

Sakarā ar valstī noteiktajiem ierobežojumiem, esam bijuši spiesti atteikties no plašā Pierobežas pavasara gadatirgus, bet priecājamies, ka šajā laikā tomēr esam raduši iespēju produkcijas realizācijai mūsu pilsētā. Ja valstī situācija būs stabila un būs iespēja organizēt Apes pilsētas svētkus, tad plānojam arī Amatnieku tirdziņu Apes pilsētas svētku ietvaros 22.08.2020 Sekojiet līdz informācijai Apes novada mājaslapā http://www.apesnovads.lv un informatīvajā izdevumā “Apes novada ziņas”. Aktuālā informācija arī FB Uzņēmējdarbība Apes novads.

 Uz tikšanos Apē!

Baiba Vadone, Apes novada domes uzņēmējdarbības speciāliste

 


 

Pierobežas gadatirgus

Apes novada pašvaldība ik gadu rudenī un  pavasarī  organizē  gadatirgu ar mērķi popularizēt Apes novadu, iedzīvinot burvīgo pierobežas mazpilsētu ar Latvijā un Igaunijā ražotu produkciju, kā arī  veicinot pārrobežu sadarbību.

Esam mazpilsēta pie robežas, kur abas kaimiņvalstu valodas bieži dzirdamas, un vietējiem iedzīvotājiem tās ir pavisam pierasta lieta. Savā ziņā esam ieguvēji, ka dzīvojam pierobežā, jo arī paši  varam izvērtēt, kādus pakalpojumus un preces izvēlēties šeit pat un kādas kaimiņu valstī. Apes Pierobežas gadatirgus nu jau kļuvis atpazīstams visā Latvijā un arī Igaunijā, un  pēdējos gados pulcē simtiem gan vietējos, gan Baltijas valstu tirgotājus.

Tirgus tradīcijas Apē bijušas jau izsenis, taču Pavasara un Rudens gadatirgus tradīcijas atjaunojušās vairāk par desmit gadu diapazonā un nu jau pieņēmušas vērienīgus apjomus.

Šobrīd, ņemot vērā valstī noteiktos ierobežojošos pasākumus vīrusa izplatības mazināšanai, plānotie GADATIRGI IR ATCELTI. 

Ja valstī tiks atcelti ierobežojumi un varēsim organizēt Rudens Pierobežas gadatirgu, tad Apē septembra beigās atkal jundīs tirgus aktivitātes, ar tradicionālo rosību. Smaržos pīrāgu, pankūku, grillētas gaļas, īsta koka,  lina burvīgais aromāts un neiztrūkstošā mārtiņrožu rūgtenā smarža. Piedāvājums Apes gadatirgū vienmēr ir plašs.

Esam pateicīgi tirgotājiem, amatniekiem, mājražotājiem par to dažādību ko spēj piedāvāt viņu prasmīgo roku darinājums.

Tirgus jau no seniem laikiem ir bijusi vieta, kur satikties, izpļāpāties, izlielīties, nopelnīt un iegādāties visu sev nepieciešamo, iemainīt, gan izlielīt un noskatīt. Turpinot tradīcijas, gaidīsim atkal gan pircējus gan pārdevējus mūsu Pierobežas gadatirgū!

Sekojiet informācijai mūsu mājaslapā http://www.apesnovads.lv/Gadatirgus

un FB kontā Apes novads

šobrīd aicinām iegādāties vietējo produkcijas  piedāvājumu pie vietējiem uzņēmējiem saimniecībās :

 http://www.apesnovads.lv/turisms-apes-novads/apes-novada-lauku-labumi/

Atbalsti vietējos!

Apes novada uzņēmējdarbības speciāliste
Baiba Vadone


 

Video:Pierobežas rudens gadatirgus

29.septembrī Miķeļdienu Apē atzīmēja ar tradicionālo pierobežas rudens gadatirgu, ko jau daudzu gadu garumā iecienījuši ne vien Apes novada iedzīvotāji, bet arī ciemiņi no apkārtējiem novadiem un Igaunijas.

Paldies tirgus dalībniekam un ikkatram pircējam – kopā mēs veidojam Apes tirgu ar savu īpašo tirgus lustēšanās sajūtu!

Uz tikšanos jau pierobežas pavasara gadatirgū!

Sižets autors: Vidzemes TV 29.09.2019.

 

 

Dalīties:
26. jūnijs, 2020, Līga Solosteja
lveerudeen