Sports

Print Friendly, PDF & Email

_MG_4561

Apes novadā sporta aktivitātēm ir liels potenciāls, novadā sporto visi, kuri atzīst veselīgu dzīvesveidu un vēlas saturīgi pavadīt brīvo laiku. Iedzīvotāju sportiskajām aktivitātēm kalpo visdažādākās sporta būves un laukumi. Sportiskiem pasākumiem labvēlīgu vidi piedāvā arī Apes novada daba: meži, laivojamās upes (Gauja, Vaidava), savukārt ezeri (Luksta, Kalekaurs, Zvārtavas ezers, Melderītis u.c.), ir makšķerēšanai piemērotas ūdenstilpes.

Caur Apes novadu ved marķētais starptautiskais velomaršruts „Tour de Lat Est”.

Sporta infrastruktūras attīstības prioritārais virziens ir nacionāla un starptautiska līmeņa sporta pasākumu organizēšana, kas balstīta uz pieejamo resursu pilnveidošanu. Novads plāno attīstīt sporta novirzienu izglītības iestādēs kā vienu no specializācijas virzieniem. Prioritāri attīstāma ir Apes mototrase, ar vissezonas izmantošanas iespēju. Trophy reida norise ir galvenais autosporta pasākums novadā, kas veicina novada tēla atpazīstamību. Gaujas un Vaidavas upes iezīmējas kā ūdens tūrisma bāzes ar sporta un tūrisma attīstības potenciālu. Apes novada ceļi piemēroti ziemas autoralliju rīkošanai


 

Apes novada plānotie sporta pasākumi 2019. gadā

 SPORTA AKTUALITĀŠU ARHĪVS


 

 

Apes novadā pārstāvētie sporta veidi:


 

Izcilākie sportisti

Motosportā: Matīss Karro, Mairis Levans, Raivis Levans

Gundars Levans

Mopēdu sportā: Ainārs Karro, Apes mopēdistu komanda

Orientēšanās sportā: Toms Dandens, Jānis Kūms

Airēšanā: Kristaps Cīrulis

Autosportā: Zigurds Kalniņš, Apes autosportistu komanda

Soļošanā:

Nellija Lapiņa

 


 

Apes novada sporta darba organizatori

Apes   novada sporta kompleksa administrators, sporta darba organizators novadā

Juris   OZOLIŅŠ

26165824

[email protected]
[email protected]

Sporta   darba
organizatore Apē

Aija   LATIKA

26348705

[email protected]
[email protected]

 Sporta darba organizators Virešos

Armands   BŪDA

20244990

[email protected]

 Sporta darba organizators Gaujienā

Raivis   KALNIŅŠ

27841091
64381694

[email protected]

Trapenes   sporta metodiķis

Antis MALTENIEKS

28397468

[email protected]

 


 

Tradicionālie sporta pasākumi novadā: 

 

 

Dalīties:
23. marts, 2012, Madara Tjuksa
lveerudeen